Pirmoji „LISA Inverness“ akcija – tiltas per Neso upę pasipuošė trispalvės spalvomis

LISA logo new 1Lietuvos Valstybės dienos proga 2016 m. liepos 6 d. Inverness mieste (Škotijoje) tiltas per Ness upę pasipuošė Lietuvos trispalvės spalvomis. Highland savivaldybės miesto rajono vadovas David Haas sutiko apšviesti tiltą lietuviškos vėliavos motyvais. Jis švies GELTONA ŽALIA ir RAUDONA spalvomis liepos 5, 6 ir 7 d. nuo 22 val. vakaro iki 4.30 val. ryto. Trys spalvos – trys dienos.

IMG_4481

Akciją inicijavo Dalia Gluščenko-Vaičiūnė, Lithuanians in Scotland Association (LISA) filialo Inverness vadovė. Idėjos autorius Mindaugas Vaičiūnas. Administracinį palaikymą ryšiams su savivaldybe suteikė Viktorija Macdonald, LISA pirmininkė (Glazgas).

Į akciją susirinko lietuviai iš Alness ir Inverness miestų, įskaitant jaunas mamas su vaikais ir kūdikiais.

Dalia džiaugiasi ir dėkodama pasakojo, kad “Didžiausi nuopelnai – Škotijai ir Highland savivaldybei! Jie mums šventę vainikavo ir padarė ją ypatingesne. Aš myliu šią šalį ir žmones joje! Tą visiems jau metai sakau. Ne tik beprotiškai graži šalis, bet ir labai draugiška!” Toliau Dalia nenustoja pasakoti, kad “Jausmas buvo iki ašarų graudinantis, kai giedojom himną. O kai sulaukėm apšviesto tilto….žodžiais sunku apsakyt tą džiaugsmą! Vis dar sunku patikėti, kad škotams nebuvo sunku mums tai dovanoti ir dar net 3 dienas. ”

Dalios ir Mindaugo Vaičiūnų organizuota šventė ir užsidegimas pradžiugino ir nustebino atėjusius, susirinkę džiaugėsi iniciatyva, sunkiai tramdė ašaras ir dėkojo organizatoriams.

Tokiu gražiu darbu jie pradėjo savo veiklą LISA Inverness regione.

IMG_4480

IMG_4479

 

„LISA Inverness“ informacija, parengė Viktorija Macdonald

Mindaugo Vaičiūno nuotraukos

www.pasauliolietuvis.lt

Mielai pasidalysime svetainėje ir žurnale skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai

Parašykite atsiliepimą