Prisijaukinęs Estiją

Estijos Lietuvių Bendruomenė turi naują pirmininką. ELB valdybos sprendimu juo išrinktas Vaidas Matulaitis, 44 metų tarptautinės rinkodaros specialistas, jau 11 metų gyvenantis Taline.

„Puikiai prisimenu pirmąjį savo darbinį skrydį iš Vilnius į Taliną. Tuomet net įsivaizduoti negalėjau, kad laikini ir darbiniai mūsų su Estija santykiai pavirs į ilgalaikius ir rimtus. Visą tą laiką mes jaukinome vienas kitą, brendome. Todėl įsitraukimas į lietuvišką veiklą buvo gana organiškas ir nuoseklus“,- sako Vaidas.

„Estijos lietuviai – ypatingi žmonės, ypač šviesūs ir įkvepiantys. Labai didžiuojuosi naująja ELB valdyba. Tai bendraminčių ir tikrų Lietuvos patriotų komanda. Taip pat turime puikų ratą bendruomenės aktyvistų, kurie turtina mūsų veiklą savo idėjomis, parama ir bendrystės dvasia.

Toliau – darbai. Vienas iš prioritetinių – lėšų pritraukimas ELB veiklos finansavimui. Turime daug idėjų: tai ir nuosava interneto svetainė, kokybiškų renginių ciklas, susibūrimai, glaudesni ryšiai su kaimyninėmis diasporomis, galvojame net ir apie dokumentinių filmų ciklą. Fantazijos mums netrūksta, svarbiausia, kad iždas leistų“, – šypsosi Vaidas.

Primename, kad kovo 22 dieną įvykusio visuotinio susirinkimo metu buvo išrinkta nauja valdyba ir patvirtinti įstatų pakeitimai. ELB valdybos nariais išrinkti: Vaidas Matulaitis, Tomas Tamošiūnas, Rita Kuzminienė, Rimutė Semper ir Justina Pajus.

Atsinaujinusi Estijos Lietuvių Bendruomenė įvardijo 3 prioritetines veiklos kryptys: kokybiški renginiai, informacinė sklaida ir atstovavimas Bendruomenės narių interesams.

Estijos Lietuvių Bendruomenės informacija

pasauliolietuvis.lt

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai