Pirmoji lietuvių verslo misija į Maltą

Nedidelė sala, Malta, esanti pačiame Viduržemio jūros centre, lyg neatrastas perlas kiekvienais metais pritraukia vis daugiau turistų. Ši nuostabi šalis garsėja ne tik geru oru, gamta, istoriniais paveldais, architektūra, bet ir sparčiausiai augančios ekonomikos rodiklių lentelėje yra viena iš lyderiaujančių šalių Europoje.

Lietuvių bendruomenės Maltoje prezidentas Tomas Mikalauskas džiaugiasi didėjančiu tautiečių susidomėjimu sala ne tik kaip atostogų kryptimi, bet ir kaip šalimi, kuri gali atverti didesnes galimybes jų verslo vystymui tarptautiniu mastu.

Tomas Mikalauskas kartu su „Rinkuškių“ atstovais

Tomas Mikalauskas kartu su „Rinkuškių“ atstovais

Mikalauskas šiais metais įkūręs Lietuvos prekybos rūmus Maltoje pakvietė pirmuosius verslo atstovus į saulėtąją salą pristatyti ir kartu atrasti naująją rinką. Nors sala nedidelė, tačiau dėl glaudaus šalių bendradarbiavimo taip pat yra potencialūs vartai į Šiaurės Afrikos rinką. Lietuviško kapitalo įmonė, tikroji ūkinė bendrovė „Rinkuškiai“, sutiko dalyvauti verslo misijos projekte ir jau spalio mėnesį tiesioginio skrydžio reisu atvyko į Maltą. „Neabejoju „Rinkuškių“ alaus daryklos produkcijos sėkme, nes ji drąsiai žvelgia į ateitį, nuolat tobulėdama, siūlydama vartotojų poreikius atitinkantį aukštos kokybės, puikaus skonio alų“, – teigia Turizmo agentūros „Tomas  International“ savininkas.

„Rinkuškių“ produkcija

„Rinkuškių“ produkcija

„Rinkuškių“ alų pamėgo ne tik kaimyninės šalys, jų produkcija jau daugiau kaip dešimt metų eksportuojama į JAV. Dabar šios daryklos alų galima išvysti ne tik Kanados, Airijos, Jungtinės Karalystės, bet ir tolimosios Kinijos parduotuvių lentynose. „Rinkuškių“ alaus daryklos atstovai Maltoje susipažino su vietine gėrimų rinka ir turėjo susitikimus su galimais verslo partneriais. Jau gruodžio mėnesį Viduržemio saloje pasirodys pirmoji specialiai sukurta produkcija Maltos rinkai.

Organizatorių informacija ir nuotraukos

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai

Parašykite atsiliepimą