MINSKE – PIRMOJI ONUTĖS KERŠYTĖS DAILĖS KŪRINIŲ PARODA

Minske N.Ostrovskio vardo centrinėje vaikų bibliotekoje eksponuojama dvylikametės Onutės Keršytės (Ana Keršis) paveikslų paroda. Eksponuojama 16 paveikslų su kalėdiniais, naujametiniais ir gamtos motyvais, su Lietuvos simboliu gintaru ir ramunėmis.

kersytes 2015 002

Sveikinimai dailininkei. 2015. Julijos Vasiliuk nuotrauka.

Į parodos atidarymą atėjo didžiulė delegacija iš Minsko gimnazijos nr. 146 kartu su direktore Lilija Kulkova, draugai, mama ir tėtis, žiniasklaidos atstovai. Pasveikinti Aną su pirmąja personaline paroda atvyko ir Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijoje Evaldas Ignatavičius ir Ambasados patarėja kultūros klausimais Irena Ūsaitė.

kersytes 2015 001

A. Keršis, I. Afanasjeva, L. Kulkova, autorė, E. Ignatavičius ir I. Ūsaitė Onutės parodos atidaryme. 2015. Julijos Vasiliuk nuotrauka.

Baltarusijos respublikinis vaikų laikraštis “Зорька” 2015 m. vasario 27 d. paskyrė Anai ištisą puslapį ir rašė, kad “redakcijoje Aną Keršytę švelniai vadina bitute”, nes Onutė ne tik tapo paveikslus, bet ir aktyviai dalyvauja lietuvių susivienijimo “Vytis” renginiuose, mokosi lietuvių kalbos mokyklėlėje prie LR Ambasados Minske, jau yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė.

Sėkmės Tau, Onute!

Alfridas Keršys, Lietuvių susivienijimas “Vytis”

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai

Parašykite atsiliepimą