Maltos lietuvių bendruomenė kviečia bendradarbiauti

Lietuvių bendruomenės Maltoje prezidentas Tomas Mikalauskas jau septynerius metus gyvena ir šiuo metu sėkmingai plėtoja nekilnojamo turto verslą Maltos saloje. Vos tik atvykęs į salą lietuvis susižavėjo Maltos kraštovaizdžiu, gyventojų svetingumu bei galimybe sukurti savo verslą.

Įsteigta pirmoji lietuviška atvykstamojo turizmo agentūra, kuri ne tik teikia turizmo paslaugas, bet ir prisiima atsakomybę organizuojant vestuves Maltoje. Vestuvių ceremonijos yra planuojamos jau daugelį metų, todėl lietuvio T. Mikalausko įmonė jau yra užsitarnavusi gerą vardą bei klientų pasitikėjimą. Taip pat neseniai įkurti ir lietuvių prekybos namai Maltoje. Šiuo metu svarstoma apie prekybinių ryšių plėtojimą tarp šalių ir naujas galimybes importuoti lietuvišką bei kitą potencialią ir unikalią produkciją į salą ir per Maltą eksportuoti į šiaurės Afrikos šalis.

Skleisdama lietuvybę Maltos lietuvių bendruomenė padeda lietuviams išlaikyti kultūrą, papročius ir tradicijas, skatina Lietuvos įvaizdžio populiarinimą pasaulyje, padeda lietuviams integruotis į Maltos visuomenę ir prisideda prie Lietuvai aktualių ir svarbių sprendimų. Todėl Lietuvių bendruomenės Maltoje prezidentas T. Mikalauskas, savo ruožtu, kviečia kitas lietuvių bendruomenes bendradarbiauti ir kartu siekti užsibrėžtų tikslų.

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai

Parašykite atsiliepimą