Švenčių rutina neaplenkė ir Nantaketo salos Lietuvių Bendruomenės

Inga Puodžiukynienė. Mokyklėlės „Banginukas“ vaikučius aplankė Spektaklis iš Lietuvos „Batuoto Katino kelionė po Lietuvą“. Vaikučius džiugino aktorės ir režisierės Birutė Jogelienė ir Genovaitė Urmonaitė. Kartu su aktorėmis mūsų bendruomenę aplankė JAV Krašto valdybos pirmininkė Sigita Šimkuvienė. Spektaklio rėmėjas – Lietuvos Fondas.

Jau antrus metus mūsų vaikučiai puošia eglutę miesto centre.Tikiuosi, tai taps mūsų tradicija. Kiekvieną kartą važiuojant ar einant miesto pagrindine gatve iš tolo šviečia mūsų angeliukai. Dėkojame dailės reikmenų parduotuvės „Create“ savininkei Kristinai Ralkovai už financinę paramą, organizatorėms Kristinai Ralkovai ir Donatai Vitai už nuostabią idėją „Vaikai yra Angelai“. Visiems vaikučiams, tėveliams ir mokytojoms už nepaprastai gražius angeliukus ir puikiai praleistą laiką kartu.

Švenčių kulminacija – kalėdinis vakaras. Šiais metais   Nantaketo (Nantucket) salos Lietuvių Bendruomenės  Kalėdinis vakaras vyko Ledo arenoje kartu su Kalėdų seneliu, vaikučių pasirodymu, smagiu pasičiuožinėjimu ant ledo.

 

Nantaketo salos Lietuvių Bendruomenė ir Nantaketo salos lietuviška mokyklėlė „Banginukas“ sveikina visus šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.

Teneužgęsta Jūsų širdyse meilės ir vilties stebuklas, o Naujieji tebūna sėkmes, sveikatos ir gražių darbų metai.

Stasio Misiulio nuotr.

pasauliolietuvis.lt

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai