Norinčiųjų dalyvauti LISS programoje paraiškų priėmimas pratęsiamas iki balandžio 1 d

Mielieji,

Prieš keletą metų, JAV ir Kanados lietuvių kilmės studentai, padedami ir globojami JAV Lietuvių Bendruomenės Krašto valdybos buvusios vykdomosios vicepirmininkės a. a. Birutės Bublienės, susiorganizavo ir atliko trumpalaikes stažuotes Lietuvoje. Lietuvos išeivijos studentų stažuotės programa (LISS) buria devintąją studentų bei gimnazistų laidą.

Šiais metais net du universitetai  noriai bendradarbiaus su LISS 2017 studentais ir yra pasiruošę suteikti po 5 universitetinius kreditus. Vienas iš jų jau nuo 2010 metų yra kartu su mumis – tai Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) Kaune http://www.vdu.lt/lt/. Naujas mūsų draugas – Vilniaus Gedimino technikos universitetas http://www.vgtu.lt/. LISS – tai puiki galimybė studentams tobulintis ir įgyti praktikos savo pasirinktų specialybių srityse.

Jau trečius metus gyvuoja programa „Gimnazistai – Lietuvai!“. 16 metų sulaukę moksleiviai Lietuvoje ne tik dirba Lietuvos labui talkindami savivaldybių įmonėse, vaikų dienos centruose, senelių namuose, tačiau ir tobulina lietuvių kalbos žinias, ugdo pilietiškumą bei dalyvauja pažintinėse-kultūrinėse kelionėse po Lietuvą.

Šiais metais Jungtinės Karalystės Lietuvių Bendruomenė, kurios pirmininkė Dalia Asanavičiūtė (info@jklb.org), bei Latvijos  Lietuvių Bendruomenė, kurios pirmininkas Rolandas Žalnierius (r.zalnierius@gmail.com), sutiko bendradarbiauti su JAV LB ir mielai kartu su savo gimnazistais prisijungia prie programos „Gimnazistai – Lietuvai!“.

Norinčiųjų dalyvauti LISS programoje paraiškų priėmimas pratęsiamas iki balandžio 1 d. ir jos laukiamos el. paštu: liss@lithuanian-american.org.

Stažuočių pradžia: studentams birželio 30 d.–rugpjūčio 11 d., gimnazistams birželio 30 d.–liepos 28 d.

Daugiau informacijos apie LISS galite rasti: http://www.lithuanian-american.org arba

FB paskyroje: https://www.facebook.com/LISSinternships

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai