Lietuvių kalbos ir kultūros kursai pasaulio lietuviams

Vytauto Didžiojo universitete 2018 m. liepos 13 – rugpjūčio 11 dienomis vyks intensyvūs lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai. Į Kauną kviečiame pasaulio lietuvius, įvairių sričių studentus, užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių kalbos ir geriau pažinti Lietuvą.

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai – tai puiki proga pažinti, pabendrauti, pabūti kartu su žmonėmis iš viso pasaulio ir kartu pramokti lietuvių kalbos ar ją patobulinti. Prisitaikydami prie skirtingų atvykstančiųjų poreikių, paprastai organizuojame 3 skirtingų lygių lietuvių kalbos kursus.

VDU jau dvidešimt metų yra visų besidominčių lietuvių kalba ir kultūra traukos centras. Mokytis kalbos ir maloniai praleisti mėnesį vasaros kursuose paprastai atvyksta apie 50 svečių iš įvairių Europos, Amerikos, Australijos, Azijos šalių. Studentai kursų metu turtina žodyną, mokosi lietuvių kalbos gramatikos, dalyvauja diskusijose, daug sužino apie savitą mūsų krašto kultūrą, literatūrą, meną, istoriją ir politiką.

Kursų metu aplankomos istorinės Kauno vietos, muziejai, savaitgaliais vykstama į Vilnių, Trakus, Rumšiškes, Šiaulius, organizuojami įvairūs renginiai.

Tikslinė grupė:

  • lietuvių kilmės asmenys;
  • besidomintys Lietuva ir lietuvių kalba;
  • studentai, atvykstantys studijuoti į Lietuvą;
  • vertinantys aukštos kvalifikacijos specialistų patirtis, mėgstantys kūrybinį darbą;
  • norintys susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio;
  • svajojantys praleisti vieną vasaros mėnesį Kaune – lietuviškiausiame Lietuvos mieste.

Lietuvių kalbos žinių patikrinimas

Studentai, kurie nėra pradedantieji, pirmąją kursų dieną atliks lietuvių kalbos žinių patikrinimo testą.

Mokestis

Vasaros kursų mokestis, įskaitant pamokas, socialinę programą, keliones ir ekskursijas yra 650 Eur. Registracijos mokestis – 30 Eur. Apgyvendinimo studentų bendrabutyje kaina – 5 Eur. už naktį. Apgyvendinimą studentai gali organizuotis ir savarankiškai. Visi mokesčiai turi būti sumokėti per 5 dienas nuo atvykimo.

Daugiau informacijos anglų kalba (http://balticsummeruniversity.com/courses/lithuanian-language-and-culture-summer-course-2018/)

Registracija į kursus vyksta iki 2018 m. birželio 1 d. (http://balticsummeruniversity.com/apply-now/)

 

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai