Kvietimas į Pasaulio Zanavykų susibūrimą 2018 „Apkabink savo kraštą“ Šakiuose

2018 metais birželio 22–24 d., kai visa Lietuva švęs savo Nepriklausomybės šimtmetį, Šakių kultūros centras kvies visus savo kraštiečius į Pasaulio Zanavykų susibūrimą „Apkabink savo kraštą“.

Šakių kultūros centro iniciatyva organizuojamo didžiojo Zanavykų susibūrimo tikslas – susitikti ir pabendrauti su kraštiečiais iš viso pasaulio, susikibti už rankų, pasidžiaugti savo unikalia lietuviška zanavykiška šnekta, savo tautinio kostiumo grožiu, pasimatyti su savo artimais žmonėmis ir nepamiršti savo lietuviškų šaknų.

Sugrįžk, „Apkabink savo kraštą“, švęsk Lietuvos Nepriklausomybę ir  laimę pabūti kartu. PRISIMINK. DALINKIS. BŪK.

Daugiau informacijos:

www.kultura.sakiai.com  Šakių kultūros centro interneto tinklapio adresas, kuriame integruotas „Zanavykų žemėlapis“. Reikiamuose žemėlapio laukeliuose įvedus savo vardą ir miestą – bus pažymėti zanavykai iš viso pasaulio. Tokiu būdu  matysime, kiek mūsų ir kuriuose pasaulio kampeliuose mes šiuo metu esame.

Facebook  paskyra: PASAULIOZANAVYKAI.  Paskyroje rasite visą informaciją apie renginį ir jo programą. Visi norintys prisidėti prie  renginio organizavimo ar turintys idėjų jo įgyvendinimui –  gali kreiptis nurodytais kontaktais su renginio organizatoriais.

 

 

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai