JAV vyks XVI Šiaurės Amerikos lietuvių tautinių šokių šventė

Liepos 3 d. Filadelfijoje, Pensilvanijos valstijoje, vyks XVI Šiaurės Amerikos lietuvių tautinių šokių šventė, įprasminanti lietuvių diasporos suvokimą apie tai, kad esame bendruomenės, kultūros ir savo aplinkos dalis. Tautinių šokių šventė – spalvingas ir dinamiškas renginys, kuriame šokėjai sukurs magišką lietuviškų liaudies šokių, kostiumų įvairovės ir tautos legendų simfoniją. Šventės tema – M. K. Čiurlionio kūrybos elementais ir tautos legendomis apipinta „Karalių pasaka“, kurią šokių aikštėje paseks beveik tūkstantis šokėjų. Dėl pandemijos nukelta net du kartus, šventė sukvies semtis naujų patirčių ir dalintis įspūdžiais. Tokį renginį tikrai privalote pamatyti savo akimis ir patirti visa savo siela!

Birželio 29 – liepos 3 d. šventės savaitgalio programoje numatyti verslo forumas, koncertai, Jaunimo susipažinimo vakaras, Mokytojų pagerbimo vakaras, Amatų mugė, kur bus prekiaujama lietuviškais meno dirbiniais, gardėsiais ir šventės suvenyrais. Šokių šventės baigiamasis – didysis – koncertas vyks liepos 3 d. Temple universiteto Liacouras centre, o jį vainikuos tradicinis sekmadienio banketas ir šokių vakaras.

Atvykusieji į Filadelfiją taip pat galės pasidžiaugti ir miesto siūlomomis pramogomis, skirtomis JAV Nepriklausomybės dienai. Dalyvių ir svečių laukia smagus savaitgalis, kupinas lietuviškos kultūros, Amerikos istorijos ir nepakartojamų įspūdžių.

Daugiau informacijos – šventės interneto svetainėje www.sokiusvente.org

Šventės organizatorių informacija.

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai