„Aktyvus Aš 2026 Šiaurės Šalių Žaidynės“ kviečia lietuvius susiburti Norvegijoje

2026 m. birželio 6 d. Norvegijoje vyks nemokamas sporto ir bendruomeniškumo renginys „Aktyvus Aš 2026 Šiaurės Šalių Žaidynės“, skirtas visiems – tiek aktyviai sportuojantiems, tiek tiesiog ieškantiems smagios dienos su šeima, draugais ar bendraminčiais.

Šių metų žaidynės suburs lietuvius iš Islandijos, Danijos, Suomijos, Norvegijos ir Švedijos. Organizatorių teigimu, renginio idėja gimė iš noro atgaivinti bendruomeniškas šventes, kuriose susipina sportas, azartas, muzika, gera nuotaika ir prasmingas laikas kartu.

„Aktyvus Aš“ – tai daugiau nei sporto renginys. Tai galimybė įvairaus amžiaus žmonėms būti aktyviais, susipažinti, palaikyti vieniems kitus ir kurti naujas tradicijas Šiaurės šalių lietuvių bendruomenėse.

Dalyvių laukia:

  • daugiau nei 12 sporto šakų turnyrų;
  • rungtys tiek patyrusiems sportininkams, tiek šeimoms;
  • vaikų pramogų zona bei veiklos mažiesiems;
  • lietuvių bendruomenių estafetės ir žaidimai;
  • Lietuvos Šaulių Norvegijoje organizuojamos užduotys ir išbandymai;
  • amatininkų bei prekybininkų mugė;
  • DJ Andrè muzika visos dienos metu;
  • restorano „Pavarotti“ ruošiami pietūs, užkandžiai ir gėrimai;
  • „Aktyvūs pasikalbėjimai“ su žinomu svečiu;
  • fotografai ir renginio reportažai;
  • rėmėjų prizai bei unikali renginio atributika.

Renginio organizatoriai kviečia jau dabar burti komandas, registruoti kolegas „team building“ veikloms arba dalyvauti kartu su šeima.

Sporto rungtys:

  • vaikų bėgimas 500 m;
  • „Cross“ bėgimai 1000 m ir 5000 m;
  • krepšinis 3×3 ir 3×3 šeimoms;
  • virvės traukimas;
  • futbolas 5×5 ir 3×3 šeimoms;
  • padelis;
  • tinklinis;
  • „Cornhole“;
  • smiginis;
  • šachmatai;
  • orientacinės varžybos;
  • rankų lenkimas;
  • giros kėlimas.

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad dalis turnyrų vyks skirtingu laiku, tačiau kai kurios sporto šakos persidengs, todėl dalyviai galės pasirinkti tik vieną iš tuo pačiu metu vykstančių rungčių.

Renginio tikslas – ne profesionalus sportas, o aktyvus laisvalaikis ir gera atmosfera visiems dalyviams.

„Nuo mūsų visų priklauso, kaip šis projektas augs ateityje. Tikime, kad kartu galime sukurti tradiciją, kuri kasmet keliaus į vis kitą Šiaurės šalį“, – teigia organizatoriai.

Į renginį kviečiami ne tik lietuviai – organizatoriai ragina atsivesti ir kitataučius draugus bei kartu parodyti lietuvišką bendruomeniškumą ir energiją.

Renginio informacija

📅 Data: 2026-06-06
🕣 Laikas: 08:30–18:00
📍 Adresas: Toldergata 23, 3179 Åsgårdstrand, Norvegija

Registracija jau vyksta, o vietų skaičius ribotas. Dalyvių registracija priimama iki 2026-05-31.

Daugiau informacijos ir dalyvių bilietai:
aktivjeg.com

Automobilių stovėjimo aikštelė, persirengimo kambariai ir tualetai – nemokami.

„Aktyvus Aš 2026 Šiaurės Šalių Žaidynės“ – tai ne profesionalios varžybos, o galimybė kiekvienam tapti aktyvesniu.

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai