6-asis pasaulio lietuvių teisininkų kongresas

Globalizacija, naujos technologijos, jų skatinama greita idėjų sklaida ir migracija sukuria naujas galimybes žmonėms, verslui bei valstybei. Tačiau jie taip pat kelia naujus iššūkius teisingumo ir žmogaus teisių užtikinimui bei pilietinei visuomenei — kertiniams šiuolaikinės teisinės valstybės elementams. Šie iššūkiai neapsiriboja vienos valstybės sienomis. Ar nacionalinė teisinė valstybė vis dar aktuali globaliame pasaulyje? Ar ji pajėgi savarankiškai susidoroti su iššūkiais? Lietuva taip pat nelieka šių procesų nuošalyje. Dvigubos pilietybės klausimai, valstybės santykis su asmens privatumu, naujųjų technologijų reglamentavimas – šiuos ir kitus klausimus nagrinėsime Pasaulio lietuvių teisininkų kongrese „Žmogus ir teisinė valstybė: Lietuva globaliame pasaulyje”.

6-asis pasaulio lietuvių teisininkų kongresas vyks 2019 m. liepos 4-5 dienomis Vilniuje. Kongreso pradžia — 2019 m. liepos 4 d. 9:30 val. Seimo kongresų salėje.

Programoje — konferencija Seime, vakarienė Valdovų rūmuose ir kultūrinė programa.

Plačiau apie renginį ir j0 programą: http://www.teise.pro/index.php/2019/04/02/2018-07-04-6-asis-pasaulio-lietuviu-teisininku-kongresas/

Renginys Seime yra nemokamas.

image_pdfimage_print

Susiję straipsniai