Pasaulio alytiškiai kviečiami į gimtojo miesto šventę

Mieli pasaulio alytiškiai,

birželio 17-ąją, šeštadienį – antrą Alytaus miesto šventės dieną Pasaulio alytiškių sambūris kviečia po visą pasaulį išsibarsčiusius miestelėnus sugrįžti namo – į Alytų!

Šią dieną Jūs galėsite ne tik dalyvauti miesto šventėje, bet ir rinktis į specialiai Jums organizuojamas veiklas: pirmoji Pasaulio alytiškių sambūrio dienos dalis bus skirta atvirai konferencijai, kurios metu turėsime labai įdomių pasaulio alytiškių pranešimų apie neblėstantį žmonių ryšį su Alytumi ir kt., vyks diskusija apie Alytaus miesto šaknis.

Be konferencijos, planuojama ir kontaktų mugė, kurioje įvairiais formatais prisistatysite ir Jūs – pasaulio alytiškiai – iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Ispanijos ir kitų šalių. Dienos programą užbaigs šventinis koncertas.

Kviečiami prisijungti visi svetur gyvenantys aktyvūs alytiškiai, galintys ir norintys suburti aplink save Alytaus miesto žmones. Jų kontaktų iniciatyvinė grupė laukia el. paštu  pasaulioalytiskiai@gmail.com. Žinoma, kviečiamas kiekvienas, net jei ir nežinote savo aplinkoje kitų alytiškių, čia bus vieta su jais susipažinti, užmegzti naujas pažintis – parvažiuokite, atvykite!

Visą informaciją sekite Facebook paskyroje „Pasaulio alytiškių bendruomenė“ ir www.alytus.lt

Vytautas Grigaravičius
Alytaus miesto meras