Lithuanian City of Chicago Club renginys „Pieškime Lietuvą kartu“

Miglė Rupšaitė
LCCC narė

Lithuanian City of Chicago Club (LCCC) susiformavo prieš metus. Per tuos metu LCCC   jaunuoliai surengė nemažai įvairių  renginių, norėdami kuo tikslingiau pasiekti savo tikslą – „suvienyti jaunus lietuvius su įvairia gyvenimo ir darbo patirtimi, gyvenančius Čikagoje bei Čikagos apylinkėse, kurie galėtų tobulėti drauge su  bendraminčiais profesinėse srityse, skleisti žinią apie Lietuvą ir lietuvius, bendrauti ir dalintis patirtimi su kitomis etninėmis bendruomenėmis esančiomis išeivijoje“.

Praėjusį šeštadienį LCCC turėjo nuostabią galimybę pristatyti Aušrinę Pudževytę, dar žinoma Aube, Čiurlionio galerijoje, Jaunimo Centre. Šio renginio „Nupieškime Lietuvą kartu“ metu LCCC nariams bei smalsiems dalyviams buvo suteikta galimybė išgirsti apie Aušrinės kelionę aplink pasaulį bei savęs paiešką. Aušrinė visus įkvėpė savo pozityvių ir drąsiu požiūriu į gyvenimą, jog kiekviena sekundė yra vertinga ir svarbi.

Su Aušrinės pagalba LCCC prikvietė ir publiką kartu nupiešti paveikslą, padaryti LCCC dovaną  Lietuvos 100-mečiui.  Renginyje dalyvavo Čikagos lituanistinės mokyklos nariai, kiti svečiai. Buvo labai smagus vakaras: kartu bendravome, valgėme, juokiamės, kiekvienam teko palaikyti teptuką rankoje ir palikti savo potėpį popieriaus lape. Kartu sukūrėme nuostabų paveikslą.

Iš kairės: Rokas Šimkonis, Nora Alonso, Vilma Sekona, Miglė Rupšaitė, Asta Malčiūtė, Simona Januskevičiūtė

Rokas Šimkonis ir Asta Malčiūtė

Iš kairės: Darius Vorobjovas, Rokas Šimkonis, Gediminas Janusauskas, Dalius Savickas, Miglė Rupšaitė, Monika Ringytė, Aušinė Pudževytė, Austėja Stanevičiūtė, Asta Malčiūtė, Martynas Sadauskas, Simona Januskevičiūtė, Andrius Žukauskas

Norėdami daugiau sužinoti apie Aušrinę, galite rasti ją Facebook: Aube’s Interior and Art.

Norėdami prisijungti prie LCCC misijos, siųskite anketas nuoroda: https://www.ltcityclubchicago.org/.

Taip pat raskite mus Facebook: Lithuanian City of Chicago Club.

 

pasauliolietuvis.lt