Lietuviško kino vakaras Kolorade

Edita BUZĖNIENĖ
Kolorado lituanistinės mokyklos direktorė

Šių metų. lapkričio 22 d. Kolorado lituanistinė mokykla kartu su Kolorado Lietuvių Bendruomene pradėjo lietuviško kino vakarų projektą Kolorado valstijoje.

Pirmasis lietuviško kino vakaras įvyko lapkričio 22 d. Vakaro metu Kolorado valstijos lietuviai ir svečiai žiūrėjo Donato Ulvydo filmą „Valstybės paslaptis“, kurio pagrindinė herojė – kadenciją baigusi LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė – kitokia lyderė ir kitoks valstybės dešimtmetis.

Džiaugiamės, kad į pirmą lietuviško kino vakarą susirinko nemažas būrys Kolorado lietuvių. Smagu buvo su visais susitikti prieš filmą ir pasivaišinti kava ir užkandžiais, pabūti lietuviškoje aplinkoje. Kol tėvai žiūrėjo filmą, vaikai smagiai žaidė specialiai jiems paruoštame žaidimų kambaryje. Dėkojame Kolorado lituanistinės mokyklos mokytojoms, kurios pasirūpino vaikų priežiūra renginio metu.

Esame Dėkingi Kolorado Lietuvių Bendruomenei ir JAV Lietuvių Fondui, kurie buvo šio renginio rėmėjais. Visos renginio metu surinktos lėšos buvo skirtos Kolorado lituanistinei mokyklai paremti.

Lauksime visų kituose kino vakaruose.

Už renginio nuotraukas dėkojame fotografui Tomui Demeniui.

pasauliolietuvis.lt